Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest niespełna 250 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Bitcoin

Po przełamaniu 6500 dolarów w dół na wykresie  kurs znacznie przyspieszył i spadł poniżej dołka z 13. czerwca. Kupujący nie zdołali na trwale wrócić powyżej strefy 6100-6275 co sugeruje raczej szukanie okazji do zajęcia krótkiej pozycji. Dopiero wyjście nad 6400 zaneguje spadkowy scenariusz, pierwsze wsparcie przy 5800 dolarów.

BTCUSD, H1

Litecoin

LTC pozostaje w zawężającej się konsolidacji w kształcie trójkąta między 84 a 74 dolary, kończy się powoli czas i miejsce. Po ruchu spadkowym bardziej prawdopodobna jest kontynuacja trendu, póki co jednak najbliższe wsparcie 76 dol. kolejne dopiero 70 dol czyli minima z listopada ubiegłego roku. W przypadku wyjścia górą z trójkąta, możliwy atak na pierwszy opór 90 dol oraz wyżej 93 dol.

Litecoin, H1

Monero

Kryptowaluta jest dziś w dobrej kondycji, jako jedna z niewielu notuje więcej niż symboliczny zysk. Z punktu widzenia technicznego, zbliżamy się tu do oporu, który cena już kilkukrotnie testowała od dołu, jak dotąd bez powodzenia. Poziom 130 dolarów to także miejsce realizacji zysków z pozycji długich wg. formacji harmonicznej. Utrzymanie oporu będzie sygnałem do kontynuacji przeceny, zaś wyjście trwałe nad 140 dol. zachęci stronę kupującą do ataku na coraz wyższe poziomy.

Monero, H4tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCEO Coinbase zbiera kryptowaluty na cele charytatywne
Następny artykułBDSwiss uruchamia nowy natywnie opracowany Webtrader i wydaje nową wersję aplikacji mobilnej
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here