TMS


Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest około 220 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay. Zapraszam na przegląd kryptowalut!


Ripple

Początek tygodnia upłynął pod znakiem korekty na walorze, który z rekordowego poziomu 0,75 dolara spadł do 45 centów. Obecnie obserwowane jest pewne wzmocnienie, które daje nadzieje na powrót do wzrostu po tym jak notowania XRP zatrzymały się na zniesieniu 61,8%. Cena dobrze respektuje horyzontalne poziomy siatki Fibonacciego, pociągniętej od dołka, dodatkowo przy 0,45 wypadła ekspansja 0,618. Istotny opór 0,57, którego przełamanie mogłoby doprowadzić do powtórnego szczytu 0,74/5 a przynajmniej do 0,64/5. Oscylatory w pozycji neutralnej.

Bitcoin

Największa kryptowaluta świata na interwale H4 wydaje się tworzyć coraz wyższe dołki i szczyty, a wyjście ponad kanał lepiej świadczy tu o sile byków. Z drugiej strony rozciągając siatkę Fibo, wzrost do 6800 dolarów okazał się tylko korektą do połowy poprzedniego ruchu w dół. Punktem decyzyjnym będzie tu poziom 6600 dolarów, jego trwałe pokonanie w górę może doprowadzić do testu 61,8% zniesienia czyli 6900 a nawet linii trendu spadkowego (czerwona) – ok 7200 USD. Alternatywnie zawahanie popytu to prośba o powtórne sprawdzenie ostatniej linii obrony przy 6100.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Bitcoin Cash

Sporym wzrostem może pochwalić się w ostatnich 24 godzinach BCH, tam atak popytu doprowadził to przerwania oporu 520 dolarów a dziś ruch w górę jest kontynuowany. Wydaje się, że BCH stał się teraz gorącym tematem i został podchwycony przez graczy, którzy mogli obrać kierunek do kolejnej strefy czyli 620-660. Ten dość szeroki obszar lepiej widoczny jest z interwału dziennego, gdzie był ważnym punktem odniesienia. Jestem zdania, że po re-teście 520/15 można liczyć na ruch do wspomnianej strefy. Oscylatory już w górnym zakresie, jednak jeszcze brakuje do poziomów z początku września.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingNoble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here