Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest 300 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


IOTA

W notowaniach kryptowaluty nie ma już śladu po grudniowym, popytowym uderzeniu, bowiem kurs spadł już w okolicę 1 dolara. Internet of things czyli właśnie IOTA, dobrze reaguje na okrągłe rejony cenowe i porusza się tworząc “piętra”. Wspomniany poziom 1$ stanowi jego dolne ograniczenie, a wcześniej przy cenie 2 dolarów pojawiła się dłuższa konsolidacja, analogicznie 3$ itd…

Dodatkowo pojawiła się formacja harmoniczna zewnętrzna z punktem reakcji D, która w dojrzałym trendzie spadkowym może sugerować odwrócenie. Aktualnie pierwsza próba wzrostowa zakończyła się przy 1,5$ i kurs zmierza z powrotem na południe. Aktywniejsze zachowanie po stronie kupna rozpatrywałbym na korzyść kupujących, z potencjalnym celem przynajmniej na 2$.

IOTA, D1

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem:#kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKonsekwencje #deleteFacebook – spadek wartości akcji o 14 proc.
Następny artykułNajciekawsze setupy dnia – 27.03.2018
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here