Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już prawie 500 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Qtum

Ta kryptowaluta swoje sukcesy święciła na przełomie roku, obecnie cena kształtuje się dużo niżej, dołek przypadł na okolicę 16 dolarów i od tamtej pory notowania przybrały kształt konsolidacji. Odbicie które się pojawiło, nie było tak mocne jak na innych walorach, jednak pozytywnie należy odczytać wyjście powyżej poziomu 27 dolarów.

Kurs próbował dziś naruszyć linię trendu spadkowego, mocniejszy atak popytu w tym momencie nie byłby bez znaczenia. Dodatkowo ostatnia korekta spadkowa zatrzymała się na linii 61,8% zniesienia Fibonacciego. Utrata poziomu 23,50 wytrąci argumenty z ręki bykom i postawi pod znakiem zapytania ostatnie odbicie.

Qtum D1

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem:#kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNajciekawsze setupy dnia – 27.02.2018
Następny artykułPrzed zamknięciem. Sygnał sprzedaży na JSW [JSW]
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here