Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 130 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Bitcoin

Po spadku z okolic 4300 dolarów, kurs bitcoina nie może się podnieść, mimo to cena znajduje się wciąż powyżej spadkowego kanału. Ostatnia korekta zniosła tu połowę wzrostu rozpoczętego na początku lutego, z jednej strony stwarza to okazję do akumulacji przecenionych walorów a z drugiej rodzi obawę o rozbudowanie spadku. Ten drugi scenariusz miałby miejsce po wybiciu dołem z flagi, wówczas moglibyśmy zobaczyć jeszcze spadek do ok 3700 USD. Głębsze zejście wiązałoby się już z powrotem do kanału spadkowego i potencjalnie dalszy ruch w dół. Alternatywnie, trwalszy powrót ponad 4 tyś mógłby sugerować atak na niezaksięgowany jeszcze cel ~4400 usd (żółty prostokąt).

bitcoin, h4

XRP

Kurs po wystrzale o 10% przed dwoma dniami po informacji, że giełda Coinbase otworzy się na tę kryptowalutę, oddaje część zysków a dokładnie nieco ponad połowę. XRP znajduje się w momencie decyzyjnym, jeśli kurs utrzyma się do końca dnia nad 61,8% zniesienia to możemy zobaczyć powrót do wzrostów. Na wiele jednak nie można tu liczyć, bowiem na wykresie od dłuższego czasu trwa trend boczny pomiędzy wsparciem okolic 0,28 USD a 0,34USD. Kurs porusza się w lekko ku górze nachylonym kanale, dlatego istnieje większe prawdopodobieństwo na powrót w rejon górnego ograniczenia.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

xrp, d1

0x

Token 0x o dość enigmatycznej nazwie zajmuje 33 miejsce w rankingu coinmarketcap i radzi sobie lepiej od rynku rosnąc w tempie dwucyfrowym. Kurs jest najwyżej od 27 stycznia br. a co więcej tym wzrostem przebił się ponad linię trendu spadkowego pociągniętą po wierzchołkach z grudnia i stycznia. W krótszym interwale czasowym H4 można zaobserwować formację 1-2-3, dla której zielona strefa będzie teraz stanowić wsparcie. Po schłodzeniu wskaźników token 0x powinien dalej piąć się do góry w okolicę tegorocznych maksimów. Walor trafia na listę obserwacyjną.

0x, h4

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGórnicy kryptowalutowi zarabiają miliony nie robiąc prawie nic
Następny artykułKurs funta najwyżej do dolara od lipca 2018, do euro i złotego od maja 2017
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here