Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 600 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Bitcoin

Ostatnio o Bitcoinie pisałem 19. grudnia kiedy ten był notowany w okolicy 18 tysięcy dolarów a więc przed zawirowaniami. Od tego czasu kurs znacząco spadł po czym dynamicznie się odbił, jednak nie zdołał wrócić do wartości z przed tygodnia.Spadki pogłębiły największą korektę, po czym kurs skierował się do minimów świecy 6. grudnia która zapoczątkowała dynamiczny rajd w górę. To odbicie które obecnie obserwujemy wyraźnie spowalnia w rejonie 61,8% a więc najłatwiejsze za nami, teraz będzie trudniej. Dopiero pokonanie 16,5k dolarów na koniec dnia pozwoli nieco cieplej spoglądać na wykres BTCUSD.

BTCUSD D1

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotrading

 Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułCodzienny trading z wolumenem – DAX, EURUSD, 27 grudnia
Następny artykułZapowiedź debiutu spółki Tower Investments
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here