Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 120 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Bitcoin

Okres około świąteczny obfitował w duże zmiany na rynku kryptowalutowym, po niekiedy silnych wzrostach przyszedł czas na otrzeźwienie. Bitcoin najpierw wspiął się do 4400 dolarów, pokonując zasięg ostatniej największej korekty wzrostowej w trendzie spadkowym ( z końcówki listopada), by chwilę później zanurkować poniżej 4k USD. Tym ruchem z drugiej połowy grudnia zapunktowały byki, jednak to one muszą kontrolować odejście od szczytu aby ono nie przerodziło się w impuls spadkowy.

Obecnie rynek zbliża się do testowania wsparcia w rejonie 3700 dolarów, które być może stanie się prawym ramieniem odwróconej formacji RGR. Wybicie grudniowych maksimów może zapoczątkować ruch do nawet 5000-5200 dolarów, stochastic daje nadzieje na ruch do góry.

Ethereum

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Walor również ma za sobą dobry okres, od dołka zyskiwał w pewnym momencie 100%, mimo to pozostaję wciąż na trzecim miejscu pod względem kapitalizacji. Ruch wzrostowy dotarł tu do bardzo ważnego oporu, chodzi o 61,8% zniesienia ruchu spadkowego, poziom 160 dolarów zatrzymał byki na pewien czas i notowania weszły w korektę, kształtem przypominającą trójkąt. Jest to formacja kontynuacji trendu, dlatego spodziewam się to jeszcze jednej fali popytu do ok 170 dolarów – czyli dołka z września br.

Kurs powinien tu zyskiwać przynajmniej do połowy stycznia na kiedy to zaplanowany jest fork. Alternatywnie brak popytu może doprowadzić znów w rejon 100 dolarów za jednostkę.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNadchodzi recesja na świecie? – komentują duże banki inwestycyjne
Następny artykułKomentarz giełdowy – Wall Street na skraju recesji
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here