Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już blisko 600 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Bitcoin

Po realizacji spadkowej formacji harmonicznej – Gartley’a (o której pisałem w ostatnim komentarzu na temat bitcoina) w okolicy 11-12 tysięcy, spadki wyraźnie wyhamowały i tak od kilku dobrych dni kurs porusza się w zawężającym zakresie wahań. Trójkąt który kształtuje się w notowaniach dziennych jest już dojrzały i lada chwila powinno dojść o jego wybicia.

Bardziej prawdopodobna jest zasada zachowani trendu dotychczasowego a więc droga do 8000$ wydaje się prawdopodobna. W tamtym rejonie miłośnicy geometrii na pewno dostrzegą równość fal (korekt). Alternatywnie wybicie górą 12 000 dolarów da paliwo do wzrostów w kierunku 17k.

BTCUSD D1

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem:#kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAmerykańskie PKB gorsze od prognoz
Następny artykułOd inwestora do scalpera – CADCHF odrzuca górne ograniczenie konsolidacji
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here