Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 130 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Ethereum

ETH pozostaje od marca w trendzie bocznym, który może być większą częścią trójkąta. Jednak miejsce do dalszego ruchu w bok .. kończy się i prawdopodobnie w niedługim czasie zobaczymy mocniejsze wybicie. Gdyby jednak spojrzeć na krótsza linię trendu, cena tokena jest już poniżej wsparcia. Nadal kluczowy pozostaje jednak marcowy dołek przy 127 dolarów jego pokonanie sprawi, że obecny trend boczny okaże się tylko przystankiem w kolejnym ruchu na południe. Zasięg dla spadku to przynajmniej 116 USD a nawet (przy silnym ruchu) rejon okrągłych 100 dolarów. Wzrost powyżej 140 USD będzie oznaczał powrót byków do Ethereum.

ethereum

Cardano

Walor nadal wygląda dobrze technicznie, od ostatniej analizy cena poszła wyżej, opór korekty 1:1 został przełamany. Sprzedający nie byli na tyle silni by złamać linię trendu spadkowego. Tak jak wspominałem kurs dotarł do 0,65 usd i tam pojawiła się kolejna reakcja podaży, jednak jak dotąd odejście od szczytu jest niewielkie. Nieudany atak na szczyt może dać okazję do sprzedaży z niskim ryzykiem. Natomiast należy pamiętać, że trend wzrostowy jest silny a obecna korekta przypomina flagę, zatem wzrost jest bardziej prawdopodobny. Kolejny poziom który będę obserwował to 0,07 i 0,08 usd. Spadek poniżej 0,55 może być problemem w dalszym ruchu na północ.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

cardano

Stellar

Kryptowaluta również może się pochwalić wzrostem w tym miesiącu, w pewnym momencie wzrost od początku marca sięgał 50%. Obecnie walory Stellara zostały przecenione o połowę i możne to być okazja do kupna dla graczy którzy przegapili wybicie powyżej 0,10. Innymi słowy jedną jednostkę można dziś kupić za taką samą cenę jak jeszcze kilka tygodni temu. Zbiega się to ze wsparciem (które było wcześniej oporem dla kursu). Reakcja popytu w tym momencie byłaby pożądana, wzrost kursu powyżej 0,102 pozwoli szukać okazji do kupna. Gdyby kurs zniżkował poniżej 0,95 to scenariusz wzrostowy będzie należy zweryfikować.

stellar

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here