Naga MarketskryptotradingNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich miesiącach kryptowaluty, cały rynek wart jest ponad 210 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay. Zapraszam na przegląd kryptowalut!


0x(ZRX)

Dziś dość egzotycznie zaczynamy od tokena 0x, który w ostatnich kilku tygodniach radzi sobie całkiem nieźle. Po walce w środku października udało się bykom wypchnąć ceny powyżej strefy oporu (żółta), to poziom 0,82/5. Wybicie było na tyle dynamiczne że można uznać je za impuls, obecnie kurs koryguje się do uprzednio wspomnianej strefy. Warto szukać reakcji popytu w tym miejscu w oczekiwaniu na podłączenie się do trendu wzrostowego.

Od góry ważnym celem dla popytu będzie okrągły poziom 1 dolara za token, cena w tym miejscu historycznie często reagowała. Drugi poziom docelowy może stanowić strefa 1,30; natomiast SL to wznosząca linia trendu.

0xAugur

Kolejny być może obco brzmiący token to Augur, którego wykres po kulminacji popytu dotarł najwyżej od 11 września br. Ten ponad 150-milionowy projekt obecnie odpoczywa i koryguje się do ważnego wsparcia 0,0021, stąd już widoczna jest reakcja popytowa. Jego utrzymanie może zachęcić do wzmożonego kupna i ataku na strefę 50-61,8%; daje to nawet 20-procentowy potencjał. We wskazanej strefie leży także poziom 0,0024 czyli średnioterminowy dołek z sierpnia br. Podsumowując, jest jeszcze miejsce do wzrostu z momentum do strefy oporu, przy którym można szukać okazji do odwrócenia na short nawet z celem 0,0018.

augur h4

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Golem

Polski projekt, który wszedł do pierwszej 50-tki pod względem kapitalizacji (wg serwisu coinmarketcap) ciągle się rozwija. Na wykresie ceny widać że kurs we wrześniu złapał dołek i od tamtej pory mniej lub bardziej zyskuje na wartości. Narysowany kanał może służyć jako punkt odniesienia, dopóki cena wpisuje się w niego możemy liczyć na umiarkowane wzrosty. Na horyzoncie jest już strefa oporu, będzie to ważny test dla popytu czy średnioterminowy szczyt ~0,20 się utrzyma.

Górne ograniczenie oraz bliskość wspomnianego oporu może prowokować sytuacje do zajmowania pozycji krótkich. Przestrzegałbym jednak przez zbyt pochopnym sprzedawaniem, gdyż tego typu kanały mogą w końcowej fazie uzyskać przyspieszenie. Od góry broni linia trendu poprowadzona po czerwcowo-lipcowych wierzchołkach.

golem h4


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułUOB: USD/JPY może wykonać test 111.20
Następny artykułStany Zjednoczone odmawiają wznowienia negocjacji handlowych z Chinami
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here