Naga Markets


Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już blisko 350 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Bitcoin

Od ostatniego wpisu bitcoin sporo zniżkował, przy poziomie 8600 dolarów dobrze zareagował na równość korekt i od tamtego czasu osunął się ok 1000 dolarów. Obecny poziom służył jako pivot między marcem a kwietniem kiedy kształtował się dołek. Spodziewam się tu krótkoterminowej reakcji popytu do około 8 tyś dolarów a następnie kolejnej fali spadkowej do długoterminowej linii wzrostu czyli rejonu 7000 dolarów.

BTCUSD, H4

Ethereum

Na walorach ETH sytuacja jest nieco ciekawsza, ponieważ pojawia się wzrostowa formacja harmoniczna z punktem D zlokalizowanym na 161,8% mierzenia Fibonacciego czyli 570 dolarów. Kurs zareagował jak dotąd zatrzymaniem spadków a dziś utworzył nowy wyższy szczyt. Obrona w tym miejscu dawałaby nadzieje na powrót w rejon 640 dolarów i wyżej 660$.

ETHUSD, H4


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingCoinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułRozwiąż układankę i wygraj Bitcoina
Następny artykułStrategia EMA10/20 – long na EURCAD
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here