Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już blisko 350 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Bitcoin

Od ostatniego wpisu bitcoin sporo zniżkował, przy poziomie 8600 dolarów dobrze zareagował na równość korekt i od tamtego czasu osunął się ok 1000 dolarów. Obecny poziom służył jako pivot między marcem a kwietniem kiedy kształtował się dołek. Spodziewam się tu krótkoterminowej reakcji popytu do około 8 tyś dolarów a następnie kolejnej fali spadkowej do długoterminowej linii wzrostu czyli rejonu 7000 dolarów.

BTCUSD, H4

Ethereum

Na walorach ETH sytuacja jest nieco ciekawsza, ponieważ pojawia się wzrostowa formacja harmoniczna z punktem D zlokalizowanym na 161,8% mierzenia Fibonacciego czyli 570 dolarów. Kurs zareagował jak dotąd zatrzymaniem spadków a dziś utworzył nowy wyższy szczyt. Obrona w tym miejscu dawałaby nadzieje na powrót w rejon 640 dolarów i wyżej 660$.

ETHUSD, H4


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingSTO

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułRozwiąż układankę i wygraj Bitcoina
Następny artykułStrategia EMA10/20 – long na EURCAD
Redaktor Comparic.pl. Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych (także biorąc udział w IPO) przez kontrakty terminowe (FW20, FDX, FCE) kończąc na rynku walutowym, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here