TMS


Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już ponad 400 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Ethereum

ETH mocniej drożał w ostatnim czasie niż konkurencyjny Bitcoin, z poziomów niewiele niższych od 400 dolarów dotarł w szybkim, sprawnym ruchem do ponad 700 dolarów. Kapitalizacja Ethereum niemal podwoiła się, podczas gdy Bitcoin, wzrósł “jedyne” 50%, jednak dziś największe cyfrowe waluty solidarnie tracą. Warto przyjrzeć się okazjom do zajęcia długich pozycji, gdyż momentum cały czas jest wzrostowe.

Ethereum, D1

Po dotarciu w rejon bazy z połowy marca przy ok. 700 dol. (oznaczonej kolorem zielonym), kurs cofa się a najbliższym momentem do kupna może być zniesienie 38,2%. W przypadku szybkiej, ale gwałtownej korekty w dół powinniśmy zobaczyć równie szybkie odreagowanie. Alternatywnie, wypłaszczenie w tym miejscu na wzór “filiżanki z uszkiem” powinno doprowadzić do kontynuacji trendu do poziomu nawet 1000 dolarów.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingNoble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here