Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 120 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Bitcoin

Na wykresie BTC sytuacja rozwija się dość powoli, ostatnie 7 dni to spadek o zaledwie 1 procent. W ostatnim komentarzu pisałem o formacji Gartley’a, którego rynek zauważył i odbicie od 3450 dolarów było natychmiastowe. Najszybszy target czyli punt |B| formacji został zrealizowany, teraz czekamy na reakcję rynku na poziom 3684. Jeśli zostanie on wybity górą to realny stanie się wzrost powyżej 4 tyś dolarów. W przeciwnym wypadku gdyby popyt miał tu trudności to istnieje większa szansa na kontynuacja spadku po wybiciu z domniemanej flagi, wówczas spoglądałbym nawet w kierunku 3300 USD.

Lisk

W przypadku tego waloru realizacja formacji 1-2-3 wskazywanej przeze mnie jakiś czas temu wydłuża się i może w ogóle do niej nie dojść. Jeśliby spoglądać na wykres pod kątem kształtowania się odwróconej formacji RGR to również prawe ramię jest zbyt mocno wydłużone w czasie. Popyt jednak wykazuje się dziś inicjatywą i gdyby wzrost został utrzymany do końca dnia, to nachylona w dól linia trendu zostałaby przerwana. Okolica 1,300 dla tego waloru jest dość istotna, po wybiciu może posłużyć jako trampolina dla kursu celem 1,700. Alternatywnie, powrót poniżej 1,200 wiązałby się z ponownym testem ubiegłorocznych minimów.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

NEM

Ten pół-miliardowy projekt nadal pod presją niedźwiedzi, po utracie wsparcia 0,580 kurs nie może się podnieść. Choć próba poderwania rynku pojawiła się i NEM kosztował momentami powyżej 0,600 to w konsekwencji wyznaczony ostatnio poziom oporu nie został pokonany (czerwony). Obecnie kurs znajduje się blisko krawędzi, utrata poziomu 0,54 może być tu bolesna dla byków, spodziewam się tu pionowego wyłamania dołem na nowe minima. Poprawa sytuacji dopiero po powrocie nad 0,58/60.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa: EUR/JPY, Złoto, AUD/USD
Następny artykułPosiedzenie EBC: Tegoroczne podwyżki zagrożone? Euro uratowane przez doniesienia z USA
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here