Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest około 210mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Bitcoin

Na notowaniach bitcoina po dynamicznych spadkach z pierwszej połowy sierpnia widać korektę która przyjmuje postać wzrostowej flagi, co faworyzuje niedźwiedzi. Jak dotąd kupującym udało się zaatakować poziom 6800 dolarów skąd nastąpiło odrzucenie ceny. To nieprzypadkowy rejon, bowiem już dwukrotnie w czerwcu i lipcu bronił dostępu do wzrostu. Wsparcia na 5800 USD i 5000 USD nadal aktualne.

Ethereum

Kurs ETH znalazł się najniżej od 22 września 2017 roku, przełamują po drodze wsparcie z kwietnia br i dotarł do dolnego ograniczenia mocno spadkowego kanału. Tymczasem wskaźnik RSI wychodzi ze strefy wykupienia, rodzi to nadzieje na odbicie, które z technicznego punktu widzenia mogłoby doprowadzić do re-testu strefy 360-400 dolarów za jednostkę.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Monero

Interesująco wygląda sytuacja kryptowaluty Monero, która ciągle znajduje się poniżej psychologicznej bariery 100 dolarów za token, ostatnio z takim stanem rzeczy mieliśmy do czynienia w listopadzie ubiegłego roku. Powrót nad szczyt z 18 sierpnia miałby prawo zmienić w krótkim terminie układ sił, do tego czasu dołek na 80 dol. pozostaje pod presją sprzedających. Trwałe pokonanie wsparcia mogłoby otworzyć drogę do dalszej deprecjacji nawet do 60 dol.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułNZDCHF – Fakey na dynamicznym oporze
Następny artykułZamówienia środków trwałych w USA znacznie poniżej oczekiwań
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here