Naga MarketskryptotradingNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich miesiącach kryptowaluty, cały rynek wart jest ponad 210 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay. Zapraszam na przegląd kryptowalut!


Bitcoin

Wybicie z trójkąta sprowadziło cenę Bitcoina około 200 dolarów, to było jednak wszystko na co stać niedźwiedzi a target wynikający z wybicia nie został osiągnięty (zabrakło kilkudziesięciu USD). Od początku tygodnia notowania tworząc zawężający się pas wahań, najbliższe wsparcie to dolne ograniczenie tego dość szerokiego kanału ~6400 dolarów. Gdyby rynek tam się znalazł, kupujący będą mieć przewagę i ruch umacniający BTC mógłby sięgnąć 6800 a nawet 7 tyś dolarów. Negacja impulsu z 15 października miałaby średnioterminowe skutki w postaci wybicia dołem z kanału (niebieskiego) i potencjalny ruch do 5 tyś dolarów.

bitcoin h4Ethereum

Na ETH mieliśmy do czynienia z formacją Gartleya, niestety punkt D nie został perfekcyjnie zaksięgowany i zabrakło paru dolarów. Późniejszy impuls w górę do 240 dolarów a także przebywanie przy górnym ograniczeniu kanału świadczą na korzyść byków. Zamknięcie dnia nad 220 może doprowadzić do testu średnioterminowej żółtej strefy oporu i dopiero jej pokonanie mogłoby zmienić układ sił. Dużo zależy też od samego bitcoina, jeśli tam trend wzrostowy zostanie podtrzymany to altcoiny mają prawo także zyskiwać.

ethereum h4Decred

Ciągle pozytywnie wygląda token DCR, o którym ostatnio wspominałem w kontekście 45 dolarów. Pierwsza próba w połowie października spotkała się z szeroką kontrą niedźwiedzi (podobnie jak na innych walorach), jednak kolejna fala umocniła wywindowała cenę grubo powyżej 50 dolarów. Obecnie prawdopodobnie trwa korekta do przełamanego oporu, który powinien posłużyć jako wsparcie, mam tu na myśli także strefę 50-61,8% czyli odpowiednio 47-45 dolarów. Warto poszukiwać pozytywnych sygnałów proce action płynących z wykresu, ponieważ to wybicie ma charakter średnioterminowy a cena Decred jest najwyżej od sierpnia br.

decred h4


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here