Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 200 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Ethereum

Na Ethereum od ostatniej analizy nastąpiły spore przesunięcia cenowe. Począwszy od wybicia ostatniego oporu nieco powyżej 350$ i połamania dwóch istotnych linii trendu spadkowego, klimat wyraźnie się ocieplił.

Wczoraj za token płacono 400$ a dziś kupujący dokładają kolejne 7% do i tak imponującego już wzrostu w bieżącym tygodniu. Sprawdźmy zatem dokąd może zawędrować kurs kreśląc ekspansje Fibonacciego. Pierwszym oporem jest właśnie testowany 430$ a wyżej istotniejszy cluster 460-645$.

ETHUSD D1 TradingView

Ethereum Classic

Młodszy brat radzi sobie ostatnio gorzej, chociaż pierwszy impuls wzrostowy pojawił się najpierw na ETC a dopiero potem na ETH. Od góry blokuje cały czas formacja spadkowa XABCD. Jeśli spadek 12. listopada był impulsem spadkowym to czeka nas jeszcze jedna noga w dół na “classic’u” do punktu D na 11-12$. Dopóki jednak rośnie ETH, ciężko będzie tu o tak duże spadki.

ETCUSD D1 TradingView

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here