Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 200 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Ethereum

Na Ethereum od ostatniej analizy nastąpiły spore przesunięcia cenowe. Począwszy od wybicia ostatniego oporu nieco powyżej 350$ i połamania dwóch istotnych linii trendu spadkowego, klimat wyraźnie się ocieplił.

Wczoraj za token płacono 400$ a dziś kupujący dokładają kolejne 7% do i tak imponującego już wzrostu w bieżącym tygodniu. Sprawdźmy zatem dokąd może zawędrować kurs kreśląc ekspansje Fibonacciego. Pierwszym oporem jest właśnie testowany 430$ a wyżej istotniejszy cluster 460-645$.

ETHUSD D1 TradingView

Ethereum Classic

Młodszy brat radzi sobie ostatnio gorzej, chociaż pierwszy impuls wzrostowy pojawił się najpierw na ETC a dopiero potem na ETH. Od góry blokuje cały czas formacja spadkowa XABCD. Jeśli spadek 12. listopada był impulsem spadkowym to czeka nas jeszcze jedna noga w dół na “classic’u” do punktu D na 11-12$. Dopóki jednak rośnie ETH, ciężko będzie tu o tak duże spadki.

ETCUSD D1 TradingView

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBoom na rynku budownictwa mieszkaniowego, ale bańki cenowej nie ma
Następny artykułPepperstone dodaje Ethereum, Dash i Litecoin do oferty kryptowalutowej
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here