Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest około 300 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Bitcoin

Dominacji bitcoina ciąg dalszy, ten rośnie dziś o ponad 8%, przez co cały rynek wart jest już 300 mld dolarów. Notowania dotarły już do ciekawego poziomu 61,8% zniesienia całej fali spadkowej rozpoczętej od 10 tyś dolarów w maju tego roku. Kurs już reaguje niewielkim odejściem od 8400 dolarów.

Odrzucenie poziomu Fibonacciego pozwoliłoby na korektę do 7800 dolarów a nawet niżej do długoterminowej linii wsparcia (na niebiesko). Alternatywnie, w przypadku dalszego marszu na północ rynek może znaleźć się przy kolejnym oporze fibo, powyżej 9 tyś dolarów.

BTCUSD, H4

Bitcoin Cash

Rośnie również BCH, prawdopodobnie na fali umocnienia samego bitcoina, dziś posiadacze kryptowaluty notują zysk rzędu 7%, wynik ten plasuje się w czołówce. Kurs znalazł się aktualnie przy lokalnym szczycie (875$), napotkał również linię trendu spadkowego pociągniętą po wierzchołkach z maja i czerwca.

W przypadku korekty spadkowej na BTC również i ten token może zachowywać się gorzej, warto zwrócić uwagę na “półkę” jaką utworzył sobie popyt w rejonie 774-775 dolarów. Będzie on pełnił ważną rolę w przypadku zejścia w dół. Alternatywnie, gdyby doszło do kontynuacji wzrostu możemy zobaczyć okrągły poziom tysiąca dolarów.

BCH, H4


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułUOB: zmiana sentymentu na USD/JPY
Następny artykułPowstała nowa giełda kryptowalut na Gibraltarze
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here