Naga Markets


Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już ponad 400 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Bitcoin

Kurs tej kryptowaluty pokonuje właśnie ostatni potwierdzony opór na interwale dziennym nieco poniżej 9200 dolarów i kieruje się w stronę okrągłych 10 tyś dolarów. Wzrosty nabrały rumieńców po mocnej świecy z 12 kwietnia i od tamtej pory korekty są dość płytkie. Również wtedy doszło to przerwania spadkowej linii trendu i rozpoczęła się gra na podwójne dno.

D1

Schodząc interwał niżej, widać jak kupujący nieznacznie tylko oddają pole niedźwiedziom. Próba zawrócenia rynku przy okazji głowy z ramionami nie powiodła się i kurs poszybował do górnego ograniczenia kanału. Chwilowo rynek bitcoina jest nieco wygrzany, zejście w okolicę 8600$ byłoby zdrową korektą.

H4


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingCoinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKontrakty Bitcoinowe: Spadek ilości otwartych kontraktów
Następny artykułŚwiat na krawędzi wojny handlowej – bezpłatny webinar XTB
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here