Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już blisko 600 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Siacoin

Ciekawa kryptowaluta pod względem technicznym jak i technologicznym. Siacoin jest cyfrową walutą opartą na platformie Sia, służy ona do zdecentralizowanego przechowywania danych, które są zabezpieczone przy pomocy algorytmów technologii blockchain.

Na wykresie dziennym najbardziej rzuca się w oczy dynamiczny wzrost już na początku roku (niemal 200%), następnie dosyć głęboka korekta, która uległa przyspieszeniu w połowie miesiąca. Spadki zakończyły się w rejonie poprzedniej konsolidacji (bazy)  0,03-0,04$, od tamtej pory kurs ociąga się z odbiciem. Obecnie możemy kupić ten token za cenę z grudnia, jednak poczekałbym na sforsowanie linii trendu spadkowego i ujawnienie się popytu.

SiaCoin D1

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem:#kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWestpac niedźwiedzio o AUDUSD
Następny artykułAmRest: przychody +32,2%. Akcje na historycznych maksimach
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here