Naga MarketsCzwartkowa sesja przebiega pod hasłem wszechobecnych spadków. W ciągu ostatnich 24 godzin, spośród 100 największych tokenów i kryptowalut zaledwie 5 zyskuje na wartości. W najnowszym wydaniu kryptogradingu przyglądamy się obecnej sytuacji na Bitcoinie, Bitcoin Cash oraz EOSie.


Bitcoin

Spoglądając na notowania Bitcoina zauważymy, że na skutek wczorajszych, niezwykle dynamicznych wzrostów doszło do re-testu ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu) w okolicy mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego. Tam też pojawiła się silna reakcja podażowa sygnalizująca potencjalne odrzucenie wspomnianej strefy. Jeżeli tak się stanie i opór ten rzeczywiście zostanie trwale odrzucony, potencjalne spadki mogłyby dotrzeć w okolice 5800 USD bądź nawet 5000 USD.

Bitcoin Cash

Pro-spadkowo wygląda także obecna sytuacja na notowaniach Bitcoin Cash, gdzie również w niedawno doszło do re-testu ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu), w okolicy którego pojawiła się już pierwsza reakcja podażowa. Z technicznego punktu widzenia, trwałe odrzucenie tej strefy mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków nawet w okolice 280 USD.

Przegląd wydarzeń i analiz ze świata kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

EOS

Niezwykle interesująco wyglądają natomiast notowania EOSa, którego kurs po raz kolejny osunął się w okolice 4.50 USD. Z technicznego punktu widzenia jest to niezwykle istotne wsparcie, którego trwałe pokonanie mogłoby otworzyć drogę do dalszej deprecjacji nawet do 2 USD. Jeżeli jednak strefa ta zostanie odrzucona, wówczas spodziewać moglibyśmy się nawet re-testu 7 USD.

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAnaliza dla początkujących: USDPLN – ruch w kanale po spadku momentum
Następny artykułO wykresach ani słowa: EUR/CHF, EUR/GBP, GBP/JPY
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here