Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już blisko 350 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Ripple

Większość topowych kryptowalut dziś traci, nierzadko widać dwucyfrowe obsunięcia, nie inaczej jest z Ripple, który przebił wsparcie przy 0,64$. Sytuacja nie jest jednak tak zła, ponieważ na wykresie uformowała się formacja XABC, to zewnętrzny, wzrostowy układ z punktem D wysuniętym na 127,2% po którym powstała już reakcja na świecy H4. Negacja tego układu spowoduje prawdopodobnie dalszy marsz na południe do 0,55$.

XMR, H4

Zcash

Relatywnie mocno wygląda Zcash, który zniósł połowę impulsu z 14 maja i jak dotąd opiera się dalszym spadkom. Już trzykrotnie “pukał” do obozu byków i za każdym razem udało się wypchnąć cenę wyżej. W przypadku kapitulacji opłacalna może być gra na krótko po re-teście poziomu 305 dolarów od dołu. Od góry broni dość silna linia trendu spadkowego o której pisałem w ostatnim wpisie.

ZEC, H4


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotrading

 

 Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here