Naga Markets
Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już blisko 350 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Ripple

Większość topowych kryptowalut dziś traci, nierzadko widać dwucyfrowe obsunięcia, nie inaczej jest z Ripple, który przebił wsparcie przy 0,64$. Sytuacja nie jest jednak tak zła, ponieważ na wykresie uformowała się formacja XABC, to zewnętrzny, wzrostowy układ z punktem D wysuniętym na 127,2% po którym powstała już reakcja na świecy H4. Negacja tego układu spowoduje prawdopodobnie dalszy marsz na południe do 0,55$.

XMR, H4

Zcash

Relatywnie mocno wygląda Zcash, który zniósł połowę impulsu z 14 maja i jak dotąd opiera się dalszym spadkom. Już trzykrotnie “pukał” do obozu byków i za każdym razem udało się wypchnąć cenę wyżej. W przypadku kapitulacji opłacalna może być gra na krótko po re-teście poziomu 305 dolarów od dołu. Od góry broni dość silna linia trendu spadkowego o której pisałem w ostatnim wpisie.

ZEC, H4


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotrading

 

 tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPoznaj 11 strategii guru świata inwestycyjnego w darmowym e-booku!
Następny artykuł“Kryptowalutowe zamiatanie” oszustów za oceanem. 70 dochodzeń
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here