Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 200 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Lisk

W ostatniej analizie zaznaczałem strefie oporu w okolicy 11.3-11.75$, kurs zdołał wyjść tylko nieznacznie powyżej 12 dolarów po czym gwałtownie spadł. Kilka następnych dni obserwowaliśmy próbę powrotu do zwyżek, lecz cluster Fibonacciego zatrzymał marsz na północ i potwierdził swoją siłę.

Wczoraj kurs spadał niemal 20%, tak że zobaczyliśmy cenę 7 dolarów za token. Dołek wypadł nieprzypadkowo na zniesieniu wewnętrznym 61,8% całego impulsu wzrostowego od początku listopada. Obecnie cena stabilizuje się powyżej 8$, kapitalizacja całej kryptowaluty spadła poniżej 1 mld dolarów.

Lisk D1 TradingView

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPoznaj samego siebie, a stanie przed Tobą otworem cały świat – psychologia tradingu
Następny artykułStatystyki skuteczności strategii Awesome SMA (M1) – 23.11.2017
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here