Naga Markets
bitcoinKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 270 mld$. W analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Bitcoin

We wtorek rynek kryptowalut zniżkuje jak okiem sięgnąć, najpopularniejsze tokeny tracą od kilku do kilkunastu procent. Bitcoina także nie omija przecena który traci już ponad 5% i znajduje się w kluczowym miejscu. Jeśli zwyżka z ostatniego tygodnia miała by stanowić część impulsu wzrostowego to kurs nie powinien spadać już poniżej zakresu 50-61,8% zniesienia a więc ok 990-9800 usd. W przeciwnym wypadku dalsze wzrosty staną pod znakiem zapytania. Wówczas moglibyśmy spoglądać z powrotem w rejon dołka przy 9100 a także niżej do punktu D wzrostowej formacji harmonicznej opisywanej w ostatnim wpisie czyli ~8800 dolarów. Gdyby jednak pojawiła się wzrostowa formacja wokół 9,9 tyś dolarów to istnieje realna szansa że kurs będzie wyżej  do końca tygodnia.

bitcoin, h4

EOS

Dość ciekawa sytuacja techniczna rozgrywa się na EOS. Ten token dynamiczną fazę spadków ma już raczej za sobą, kiedy to z okolic 6 dolarów spadł niemal połowę. I od ubiegłego tygodnia wygrzebuje się z okolic nie widzianych od marca br. Jednak strefa 4,10-4 dol. została tutaj dość mocno przełamana co jeszcze pogłębiło spadki… kurs jednak dość szybko powrócił do równowagi. Gdyby w kolejnych dniach udało się wyjść zdecydowanie powyżej 4.50 za jednostkę to gracze sprzedający poniżej 61,8% i dolnego ograniczenia kanału zostaną złapani w pułapkę. Przy braku nowych sprzedających może się okazać że EOS złapie wiatr w żagle. Potencjał wzrostu jest tu dość znaczny, bowiem w mojej opinii notowania mogą powrócić w rejon trójkąta czyli ok 5,5 – 6 dolarów.

EOS, h4

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBrexit powstrzyma Bank Anglii przed podwyżką stóp? Kurs funta w kierunku nowych minimów
Następny artykułKurs dolara coraz wyżej, USD indeks wybija kluczowy opór
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here