Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 180 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Bitcoin

Poprzedni tydzień był relatywnie udany dla Bitcoina, kurs wzrósł bowiem prawie 3 procent, natomiast obecny tydzień jest jeszcze bardziej łaskawy dla posiadaczy cyfrowej waluty. W tej chwili na “liczniku” jest już ponad 5600 dolarów za jedną jednostkę i cena nadal rośnie. W ubiegłym tygodniu najważniejsza była obrona ostatniej największej korekty w trendzie wzrostowym przy 4950 dol. Kupujący wykorzystali to miejsce do zakupu przecenionych BTC, od tego momentu kurs jest już tylko wyżej.

Na horyzoncie widać już opór przy 5800-6000 dolarów czyli dolne ograniczenie konsolidacji rysowanej od sierpnia do listopada ub roku. W poszukiwaniu miejsca do kupna wyznaczałbym kolejne zakresy największej korekty spadkowej.

bitcoin

Basic Attention Token

Ostatnie tygodnie do udanych zaliczy także BAT, choć podejście trwa tu już od lutego to ostatnie sesje to widoczny wzrost zmienności. Kupujący dość szybko uporali się z oporem z listopada ub roku i siłą rozpędu zaatakowali maksima z sierpnia, przy którym nastąpiła dopiero większa reakcja podaży. Ta korekta mieści się jednak w zakresie poprzedniej, co stanowi argument dla byków, których zlecenia mogą dalej wspierać ten rynek. Dopiero zamknięcie poniżej 0,40 mogłoby spowodować, że będziemy spoglądać raczej w kierunku 0,35 USD. Tymczasem dopóki wsparcie trzyma jest szansa na kolejne coraz to wyższe poziomy w tym szczyt z kwietnia 2018 czyli 0,565 co dawałoby około 35-procentowy potencjał wzrostu kursu.

BAT

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułZdecentralizowana giełda Binance DEX startuje przed czasem
Następny artykułAUDJPY – wyjście z Inside Bara może zwiastować spadki – 23/04/2019
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here