Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 120 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Bitcoin

Od ostatniego komentarza kurs BTC spadł wychodząc dołem z opisywanej formacji flagi i znalazł się momentami przy 3500 dolarów. Ostatnie 7 dni dla tej kryptowaluty do bilans -2,56%, co jest wartością nieco lepszą niż rynek. Z technicznego punktu widzenia Bitcoin dotarł do punktu “D” formacji harmonicznej wyznaczanej 19 stycznia i dość precyzyjnie odbił. Wzrost występujący w ciągu ostatnich godzin nie został jeszcze prawdopodobnie wyczerpany i notowania mogą zmierzać w kierunku 3680 dolarów. Będzie to istotny przystanek i gdyby kupującym udało się przepchnąć cenę ponad to możemy zobaczyć w niedługim czasie poziomy 4100/4200 dolarów. Alternatywnie w przypadku utraty 3500 dol, możemy być spadkami spadku do 3300 a nawet niżej.

bitcoin

Ethereum

Po przełamaniu linii trendu kurs odpada od szczytu i schodzi coraz niżej. W poprzednim tygodniu sprzedającym udało się zepchnąć kurs poniżej dołka okolic 115 dolarów, tam jednak pojawił się popyt. Patrząc jednak szerzej, notowania ETH zawieszony są pomiędzy strefą oporu a wsparciem tuż ponad 100 USD. Dlatego spodziewam się jeszcze ruchu bocznego w układzie przypominającym klina, z delikatnym wskazaniem na wybicie w górę (z uwagi na poprzedzający poprzedni impuls wzrostowy). Zamknięcie nad 130 USD byłoby zachętą do powalczenia o powrót pod tegoroczny szczyt, w przeciwnym wypadku ruch do 100 USD wydaje się prawdopodobny.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

ethereum

EOS

Warto także zwrócić uwagę na EOSa który wyprzedził pod względem kapitalizacji czwartego do tej pory Bitcoin Casha (wg serwisu coinmarketcap). Technicznie rzecz ujmując, walor kreśli korektę a-b-c gdzie fale w dół są niemal jednakowej długości. Dlatego obszar 2,17-2,20 może okazać się dobrym miejscem do akumulacji pozycji długich na wzrost. Gdyby taki scenariusz okazał się fiaskiem, kolejne wsparcie to 1,90 – gdzie teoretycznie pojawi się układ Gartley’a. Warto obserwować cały rynek, bowiem jeśli BTC utrzyma wsparcie na 3500 USD, to i tu poziom 2,20 powinien być broniony. Na 26 stycznia zaplanowano comiesięczny Airdrop dla holderów.

eos

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here