Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już blisko 400 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Ethereum

Pośród największych kryptowalut znów zagościła czerwień, najsłabiej z nich wygląda Ethereum, który notowany jest poniżej swoich lutowych dołków, w przeciwieństwie do Bitcoina, który nawet nie zbliżył się do minimów. Warto zatem poszukać w krótkich pozycji na relatywnie słabym ETH.

Aktualnie kurs dotarł do ok 580 dolarów i przetestował od dołu opór wynikający z lutowego dołka, strefa podażowa jest respektowana. Dodatkowo górna linia szybszego kanału spadkowego na wykresie H4. Dopóki cena pozostaje poniżej 600 dolarów prawdopodobieństwo spadku jest większe, w zasięgu jest przynajmniej ostatni dołek a nawet dolne ograniczenie kanału blisko 400 dolarów. To bariera, której kurs nie mógł przebić górą przez 6 miesięcy ubiegłego roku.

ETH H4

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem:#kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułW 2017 r. w Japonii skradziono kryptowaluty o wartości ¥662 mln.
Następny artykułWstępne PMI wg. Markit poniżej oczekiwań
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here