Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 200 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Monero

W ostatniej analizie wspominałem, że ta ciekawa bądź co bądź kryptowaluta zyskała najmniej na fali rosnącej popularności. I tak nieco zapomniana, zaczęła zyskiwać pokonując psychologiczne 100$ a teraz mierzy się z poziomem o 50% wyższym.

XMR po małej, skromnej wręcz korekcie w ubiegłym tygodniu, rozpoczęła marsz na szczyt. Dziś ta sztuka się udała i naturalnie większość zastanawia się dokąd cena może dojść. Pewną wskazówkę może dać zewnętrzne rozszerzenie Fibonacciego zbudowane na wielkości korekt, które to sugerują cluster w strefie 170-176$.

MoneroD1 TradingVew

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBiblioteka inwestora – odbierz 5 darmowych ebooków o tradingu!
Następny artykułRośnie korelacja pomiędzy EURGBP a EURUSD
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here