Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 500 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Litecoin

Ostatnio o Litecoinie pisałem kiedy ten był handlowany w okolicy 100 dolarów. Od tamtego czasu kurs przesunął się znacząco w górę do około 360 co daje ponad 260% zysku… tak było do poniedziałku. Sytuacja zmienia się jednak jak w kalejdoskopie a to za sprawą dzisiejszej przeceny, o której więcej przeczytasz tutaj.

Wracając do Litecoina, kurs znalazł podpórkę na głębokim zniesieniu 61,8% Fibonacciego od dołka we wrześniu do ostatniego grudniowego szczytu. Mimo, że notowania tracą dziś blisko 20 procent to odbicie od dzisiejszego dołka ze 150 dolarów daje blisko 60% wzrost.

Litecoin D1

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułRipple bezpieczną przystanią podczas krwawej łaźni kryptowalut?
Następny artykułBiałoruś legalizuje Bitcoina
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here