Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest około 220 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay. Zapraszam na przegląd kryptowalut!


Ethereum

Gdzie nie spojrzeć rynek kryptowalut przed weekendem wzrasta, najpopularniejsze tokeny rosną od kilku do kilkunastu procent. Nie inaczej jest z ETH, który radził sobie ostatnio bardzo słabo a zejście poniżej 200 dolarów należy traktować jak dotąd jako incydent. Najważniejszym zadaniem dla kupujących powinno być utrzymanie wzrostu i przygotowanie bazy do wybicia nad spadkową linię tendencji (czerwona).

Dodatkowo strefa 250/260 dolarów będzie teraz pełnić rolę oporu. Obecnie to niedzwiedzie powinny zaakcentować swoją obecność, choć wskaźniki dają tu jeszcze miejsce na wzrost. Pozytywnie na walorze może zrobić się po trwałym wyjściu nad 260$ z potencjalnym celem 300-310$ a nawet 400$.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

XRP

Rzut oka na Ripple z interwału dziennego, gdzie został zrealizowany zasięg podwójnego dna o którym pisałem w ostatnim komentarzu. Mimo to XRP prze do góry doprowadzając do zniesienia połowy impulsu spadkowego od maja br. Dość dobrze w tym kontekście sprawują się linie horyzontalne Fibonacciego, dlatego spodziewam się reakcji podażowej przy 50% po czym jeszcze atak na 61,8%.

Sprawą otwartą pozostaje czy dojdzie do wyrównania  ostatniej korekty wzrostowej (overbalance) czyli okolic 0,70. Najbliższe wsparcie 0,52/50. W takim tempie może tu dojść do zmiany na drugiej pozycji, kiedy to ETH zamieni się z XRP w poziomie kapitalizacji.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa: USD/CAD, AUD/NZD, GBP/CAD
Następny artykułIG Group z gorszymi wynikami. Winne ESMA?
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here