Naga MarketsNEM

Spoglądając na notowania NEM zauważymy, że kurs od kilku dni oscyluje w okolicy dość istotnego, technicznego wsparcia (0,10 USD), którego trwałe pokonanie mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków nawet w okolice historycznych minimów. Jeżeli jednak w okolicy tego poziomu pojawi się silna reakcja popytowa sugerująca jego odrzucenie, wówczas potencjalne wzrosty mogłyby dotrzeć nawet w okolice 0.20 USD.

Stellar

Zdecydowanie pro-spadkowo wygląda natomiast obecna sytuacja na notowaniach Stellara, którego kurs od kilkunastu dni oscyluje nieco poniżej ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu). Biorąc pod uwagę niewielką dynamikę tego ruchu oraz reakcje podażowe, które się tam pojawiły, spodziewać moglibyśmy się odrzucenia tej strefy, co z technicznego punktu widzenia mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków w okolice 0.17 USD bądź nawet 0.06 USD.

Przegląd wydarzeń i analiz ze świata kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Monero

Równie mało optymistycznie wyglądają notowania Monero, gdzie na skutek ostatnich wzrostów doszło do re-testu pokonanego wcześniej wsparcia (teraz oporu). Tam też pojawiła się reakcja podażowa, która z technicznego punktu widzenia mogłaby otworzyć drogę do ponownych spadków w okolice 80 USD bądź nawet 62 USD.

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułScotiabank: Silne wsparcie na USD/CAD w okolicach psychologicznego poziomu
Następny artykułOUB wskazuje zakres konsolidacji dla NZD/USD. Czy górne ograniczenie wytrzyma?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here