Naga MarketsbitcoinKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 240 mld$. W analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Bitcoin

Kurs cyfrowego złota ponownie podchodzi pod strefę oporową wokół 8400 dolarów co przy braku aktywności strony popytowej może skończyć się spadkiem. Wówczas moglibyśmy zobaczyć grę na tzw podwójny szczyt. Ostatnia korekta spadkowa była największą w obecnym trendzie jednak przy tej skali wzrostu spadek rzędu tysiąca dolarów wydaje się niewielki. Z drugiej strony, spadek ten został odrobiony w jeden dzień co ciągle pokazuje momentum wzrostowe.

Gdyby udało się pokonać opór to kolejny istotny poziom dla kursu Bitcoina znajduje się dopiero przy 9600 usd czyli 38,2% zniesienia całej fali od ATH – daje to ok. 20-procentowy potencjał. Najbliższe wsparcie to okolica 7200 dolarów, obrona doła będzie oznaczać kształtowanie się korekty płaskiej, natomiast spadek poniżej 7k może doprowadzić do rozbudowania korekty do 6 tyś usd.

bitcoin d1

Holo

Dosyć ciekawy ruch pojawił się na walorach Holo. Wczorajsza sesja miała wydźwięk wzrostowy co zaowocowało dzisiejszym umocnieniem. Obecnie token rośnie blisko 20% i oddala się od wybitej strefy, która obecnie przy teście od góry powinna posłużyć jako podpórka dla kursu. Chodzi o poziom 0,0016 który od lutego stanowił sufit nie do przejścia dla kupujących. CO prawda zasięg wybicia o wielkość kanału został już zrealizowany, to przy korekcie byki mogą jeszcze powalczyć o wyższe poziomy. Wszak przerwanie kilkumiesięcznej konsolidacji wiąże się ze zmianą układu sił na tym walorze.

Wzrostową reakcję widać także w stosunku do Bitcoina, gdzie z poziomu 15 satoshi zrobiło się już 30 sat. a wkrótce możemy zobaczyć atak na ostatni szczyt czyli 40 sat.

holo d1

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułHuawei z mniejszymi restrykcjami od USA – komentarz giełdowy
Następny artykułKurs dolara najwyżej w tym roku, funt odrabia ostatnie spadki. Sprawdź wtorkowe kursy walut
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here