Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 200 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Dash

Dash po wybiciu linii trendu spadkowego, wyraźnie przyspieszył wzrosty. W dniu 12. listopada wzrost sięgnął 575$, miało to związek z ogłoszeniem nowych funkcjonalności przez developerów Dasha. Kiedy emocje opadły, to samo stało się z kursem, który wrócił w rejon z przed wybicia – 375$.

Na wczorajszej sesji powróciła zmienność a to na skutek nowych rekordów cenowych, przez chwilę za jednego tokena płacono 670 dolarów. Dziś sprzedawcy prześcigają się w upłynnianiu swoich krypto-tokenów co prowadzi do spadków identycznych jak przed tygodniem, w grze poziom 61,8%. Czy czeka nas powtórka?

Dash D1 TradingView

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa… EUR/GBP, AUD/NZD, EUR/CAD
Następny artykułUBS Trade Ideas: EURUSD, USDJPY, GBPUSD 21.11.2017
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here