Naga MarketskryptotradingNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich miesiącach kryptowaluty, cały rynek wart jest ponad 145 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay. Zapraszam na przegląd kryptowalut!


Bitcoin

Dzisiejsza sesja przynosi wyhamowanie spadków, wiele tokenów świeci się na zielono a kurs bitcoina stabilizuje się tuż nad poziomem 4500 dolarów. Spoglądając na wykres dzienny, minimalny zasięg wybicia z kanału został osiągnięty, w pewnym momencie spadek wynosił aż 30%. Najbliższe wsparcie wynika z mierzenia zewnętrznego Fibonacciego, chodzi o poziom nieco powyżej 4 tyś dolarów. Gdyby popyt miał zaatakować już teraz, najbliższym celem będzie 5000 dol. i wyżej 5700 czyli test od dołu wyłamanego wsparcia na zasadzie zmiany biegunowości.

Natomiast, w przypadku kiedy trend spadkowy będzie kontynuowany możemy zobaczyć poziom 3 tyś dolarów, który pełnił funkcję sufitu z czerwca 2017 roku a potem podłogi kilka miesięcy później w ostatnim kwartale 2017 roku.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

XRP

Całkiem nieźle na tle ostatnich wydarzeń trzyma się kurs XRP. Co prawda doszło tu do wybicia dołem z szerokiego trójkąta i re-testu od góry, to kurs jak dotąd zatrzymał się przy 0,40 USD i nie chce spadać. Spodziewam się tu ukształtowania zewnętrznej formacji motyla, przy słabym rynku XRP może zejść w kierunku 0,33/0,32 USD i tam upatrywałbym dopiero okazji do kupna. Taki scenariusz wiązałby się z pokonaniem dołka z października i schłodzeniem oscylatora do strefy wyprzedania (ostatnio dołki kształtują się w dniach 11-13 każdego miesiąca).

Stellar

Na koniec rzut oka na wykres dzienny Stellara, który jest także dość silny, niemniej jednak sytuacja przypomina tę z bitcoina przed wybiciem w dół. Kupujący próbują utrzymać się nad wsparciem 0,18/0,16 i na razie wygląda to całkiem nieźle. W przypadku odwilży na całym rynku, może to być kandydat do przytrzymania na dłużej do 0,28USD. Alternatywnie przełamanie strefy wsparcia może sprowadzić kurs w dół o kilkanaście procent. W przypadku tej kryptowaluty w grudniu czeka nas fork (Stellar Activity Fork). Każdy posiadacz Stellara otrzyma XLA w stosunku 1:2.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBitBay prezentuje aplikację mobilną do handlu kryptowalutami
Następny artykułO wykresach ani słowa: USD/CHF, EUR/JPY, EUR/CAD
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here