Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 600 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Ripple

W ostatnim wpisie informowałem, że Ripple wybił się, z kilkumiesięcznej, męczącej konsolidacji, cierpliwość inwestorów została nagrodzona, co potwierdza niepisaną zasadę: „pieniądze płyną do cierpliwych”. W tym przypadku dosyć szybko został „zrobiony” target wybicia, kurs poszybował jednak znacznie wyżej zatrzymując się przy 0,90$.

Korekta miała charakter trójkąta, bądź chorągiewki, bardzo podobnej do tej widzianej na Ethereum przed kilkoma dniami. Przez analogie możemy przypuszczać, że wzrost będzie kontynuowany a pierwszym jego sygnałem jest wybicie z wspomnianej formacji jednym, mocnym ruchem.

Ripple D1

Apetyt na ryzyko zwiększa pokonanie ostatniego poziomu oporu i atak na okrągły  1$, który stał się pierwszą większą przeszkodą na drodze do – 1.33$ czyli równości ostatniego impulsu.

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEURAUD – walka o kluczowy horyzontalny poziom oporu.
Następny artykułEURJPY opuszcza ponad 3-miesięczną konsolidację
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here