Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest około 200 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay. Zapraszam na przegląd kryptowalut!


Dash

Kupującym na Dashu udało się wyprowadzić kontrę ze 140 dolarów do ponad 200, następnie korekta która pojawiła się na całym rynku zniosła cenę do okolic 160 dolarów, co może przypominać korekcyjną falę II. Obecnie notowania kształtują trójkąt z zawężającym się pasmem wahań. Kończy się powoli miejsce dla dalszej konsolidacji, dlatego warto obserwować wybicie. Potencjał dla wzrostu oceniam na 280 dolarów co odpowiadałoby długości pierwszego fali w górę. Natomiast zejście pod 170 dolarów może być zachętą do ponownego przetestowania minimów z sierpnia.

Cardano

Na walorach ADA spadek we wrześniu sięgnął poziomu 0,060; najwidoczniej było to już zbyt wiele gdyż kupujący próbują kontry, uprzednio kształtując podwójny dołek. Po walce w rejonie 0,0705 wydaje się, że to odreagowanie ma prawo się rozwinąć przynajmniej do pierwszego zniesienia 38,2. Do ugrania jest zatem około 10 procent, natomiast w przypadku dalszego ruchu na północ możemy zobaczyć poziom 0,095 czyli połowę całego spadku. Najbliższe wsparcia to 0,07 i 0,065.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Stellar

Kurs niemal od początku sierpnia pozostaje w wąskim zakresie wahań, gdzie dość dobrze można wyznaczyć linie horyzontalne wsparć i oporów. Obecnie przyszło nam mierzyć się ze środkową linią 0,211 i jeśli sprzedający chcą ponownie zepchnąć kurs to jest do tego najlepszy moment. Zawahanie w tym momencie może być odczytane jako zachętę do ataku na poziom 0,240, co dawałoby ciekawy stosunek zysku do ryzyka. Niemniej jednak, należy pamiętać, że szerszy kontekst faworyzuje spadku, dopiero zdecydowane uderzenie popytu może zmienić sytuacje, dlatego warto obserwować najbliższe sesje.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here