Naga MarketsbitcoinKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 270 mld$. W analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Bitcoin

Na uwagę zasługuje wczorajsza sesja na BTC gdzie nocą doszło do silnego osłabienia o ponad 600 dolarów w niespełna 5 minut. Następnie cały dzień BTCUSD odrabiał straty by ostatecznie zamknąć się 1 procent powyżej kreski. Taka chwilowa nierównowaga mogła oznaczać że większy gracz chciał sprzedać pewien pakiet kryptowaluty lub został do tego zmuszony realizując zlecenia stop loss. W każdym razie ważniejsza jest reakcja na ten fakt a mianowicie całkowity powrót w rejon równowagi.

Gdyby odnieść to do analizy technicznej, widać że była to próba oddalenia od linii trendu. Rynek jednak wychodzi górą. Warto tu poczekać na sesję potwierdzenia, gdyż podobna sytuacja miała miejsce w pierwszej połowie sierpnia. Nieudane wybicie wówczas spowodowało spadek. Tym razem jednak mamy za sobą dłuższy okres na niskiej zmienności oraz potencjalny układ Gartley’a. Będę obserwował czy i w jaki sposób cena dotrze do 11k.

btcusd

Stellar

Kurs XLM ma za sobą dobry tydzień, wygląda na to że Stellar Lumen powoli powraca do łask inwestorów, którzy przypomnieli sobie o tym tokenie. Obecnie walor wraca do pierwszej dziesiątki a za jedną jednostkę przyjdzie nam zapłacić ponad 0,07 USD. Wracając do notowań, od połowy lipca XLM kreślił dość wymowny klin spadkowy z którego mogliśmy obserwować wybicie w górę. Potencjał z pierwszego dynamicznego ruchu został wyczerpany – okolica 0,087 (overbalance). Obecnie występuje korekta do połowy zrobionego ruchu i tutaj dopatrywałbym się pierwszych oznak popytu. Spodziewam się trójki wzrostowej po korekcie do okolic 0,1$ a nawet 0,105. Oczywiście trudno przewidzieć głębokość korekty, jednak token znajduje się właśnie w strefie decyzyjnej pomiędzy 0,50 a 0,618%. Obserwacja wskazana.

xlmusd

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here