Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już blisko 400 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Lisk

Drugi dzień wzrostów notuje dziś rynek kryptowalut, na wielu walorach dwucyfrowy zysk. W cieniu pozostaje Lisk, tam odbicie ma słabszy charakter, niemniej jednak notowania znajdują się w średnioterminowej strefie wsparcia. Pas między 10 a 12 dolarów służył jako opór w grudniu ubiegłego roku, przed mocnym impulsem a następnie w lutym był linią obrony dla byków.

Po wzrostowym impulsie w lutym nie ma już śladu, cena w całości skorygowała ten ruch. Po uderzeniu w tegoroczne minima, niedźwiedziom jednak trudniej kontynuować ruch na południe co objawia się wyrysowaniem podwójnego dna. Dodatkowo kurs wymyka się górą ze spadkowo nachylonego kanału, a wybicie największej lokalnej korekty (ok 16 usd) powinno spowodować odwrócenie sił na tym walorze.

Lisk D1

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem:#kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGBPUSD – Czekamy na powrót do IB – PA+MACD
Następny artykułBittrex zrezygnuje z obsługi 82 różnych alt-coinów
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here