Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 130 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Cardano

Dość ciekawy projekt Cardano, który wypadł z pierwszej dziesiątki dzisiaj dość mocno drożeje. Przy słabej pierwszej linii walorów 6 procentowy wzrost należy uznać za siłę. Pod koniec miesiąca kolejna faza projektu czyli Shelley wejdzie na Testnet a w kwietniu na Mainnet, kolejne tygodnie mogą być więc dla Cardano ciekawe. Z technicznego punktu widzenia walor przebywa od początku roku w trendzie bocznym, obecnie dociera do górnego ograniczenia konsolidacji.

Warto obserwować strefę oporu 0,054/56 jeśli pojawi się reakcja podażowa to możemy zobaczyć spadki. Sygnałem to tego może być również przełamanie linii trendu wzrostowego. Gdyby kupujący zdecydowali się jednak na wyjście górą to możemy zobaczyć ruch do ok 0,065 USD.

Cardano

Tezos

Ten niespełna 400 milionowy projekt ma za sobą fenomenalny rajd, zyskując do bitcoina kilkanaście procent. Schodkowa struktura ceny jest bardzo czytelna, kurs koryguje zazwyczaj do ostatniego przełamanego szczytu. Jako że ostatni ruch ceny był dość spory, spodziewam się konkretnej przeceny do ok 0,00013. Potencjał do szybkiej spekulacji nie został jeszcze wyczerpany i możemy zobaczyć tu jeszcze kilkunastoprocentowy ruch..

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Tezos

Golem

Należy też zauważyć dobrą postawę polskiego projektu Golem, który może został nieco zapomniany to jednak nadal funkcjonuje i nagradza holderów wzrostem dziś ponad 15%. Gdyby dorobek został dowieziony do końca dnia to będzie to najwyższe zamknięcie w tym roku, tydzień temu popyt już raz próbował. W pozytywnym scenariuszu istnieje szansa na wzrost do nawet 0,12$ czyli istotnego punktu zwrotnego w sierpniu wrześniu i grudniu ubiegłego roku. Poziom obrony dość blisko bo nieco powyżej 0,07 USD.

Golem

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułStudencie! Weź udział w Akademii Analiz SKN Profit i wygraj realną gotówkę
Następny artykułKomentarz giełdowy – Potężne spadki za Odrą
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here