Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 110 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Binance Coin

Token od dłuższego czasu już rośnie, od dołka w grudniu ubiegłego roku jest to już niemal trzykrotny wzrost wartości. Coin “zasila” funkcjonowanie giełdy Binance i wraz ze wzrostem jej popularności zyskuje również BNB. Obecnie kurs odrobił połowę spadku z drugiej połowy 2018 roku kiedy to walor uległ przecenie z 18 dolarów do niespełna 4. Kurs dość dobrze reaguje na poszczególne poziomy Fibonacciego i po “uporaniu” się z obszarem 38,2% (ok 10 dolarów) nadal zwyżkuje.

Aktualnie pewnym problemem może być rejon 11 USD, spodziewam się zatrzymania i korekty spadkowej do przyspieszonej linii trendu a następnie jeszcze jednej fali umocnienia do okolic 13 USD. Dynamiczne wsparcia to poziom największej korekty w trendzie (overbalance).

binance, h4

Bitcoin

Na początku tygodnia BTC wybija się z dość szerokiego kanału spadkowego i kontynuuje zwyżkę. Kupujący mądrze prowadza podejście a korekty spadkowe są krótkie, pokazuje to szczególnie ostatni tydzień. Wzrost zapewne nie został niezauważony przez rynek, część inwestorów stojących z boku będzie chciała dołączyć do trendu. Spodziewam się próby re-testu linii trendu oraz dalszy ruch na północ o wielkość kanału a więc okolic 4400 USD.

Gdyby powtórzył się wzrost z połowy grudnia ub. roku to mieliśmy szanse w niedługim terminie zobaczyć okrągłe 4500 dolarów za jednego bitcoina. Alternatywnie, powrót notowań do kanału będzie oznaczać przesunięcie pozytywnego scenariusza w czasie.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

bitcoin

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here