Naga Markets


Bitcoin

Spoglądając na notowania cyfrowego złota zauważymy, że kurs od kilku dni oscyluje w okolicy linii tendencji spadkowej i poziomu 7700 USD. Z technicznego punktu widzenia dopiero pokonanie tej strefy mogłoby otworzyć drogę do dalszych wzrostów, dla których realnym zasięgiem okazują się okolice 9900 USD czy nawet 11800 USD.

Niewykluczone jednak, że nim to się wydarzy, w najbliższym czasie pojawi się reakcja podażowa, na skutek której mogłoby dojść do powstania korekty spadkowej. Za scenariuszem tym przemawia m.in. fakt, iż rynek w dalszym ciagu nie przetestował jeszcze od góry ostatnio pokonanego oporu (teraz wsparcia). Biorąc jednak pod uwagę, że poziom ten zbiega się obecnie z mierzeniem 50% korekty Fibonacciego z ostatniego impulsu wzrostowego, jego re-testo i trwałe odrzucenie, mogłoby otworzyć drogę do dalszych wzrostów nawet w okolice w/w poziomów.

Stellar

Równie interesująco wyglądają także notowania Stellara, którego kurs od kilku dni oscyluje w okolicy 0.30 USD. Biorąc pod uwagę, że na przestrzeni trwających od ubiegłego tygodnia wzrostów nie pojawiła się żadna korekta spadkowa, trwałe odrzucenie tej strefy mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków, na skutek których spodziewać moglibyśmy się re-testu któregoś z ostatnio pokonanych oporów (teraz wsparć).

Jeżeli jednak kurs wybije powyżej 0.30 USD, potencjalne wzrosty mogłyby być kontynuowane nawet w okolice 0.47 USD.

 

Przegląd wydarzeń i analiz ze świata kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Monero

Zdecydowanie coraz mniej optymistycznie wyglądając także notowania Monero, którego kurs od pewnego czasu oscyluje poniżej 150 USD. Biorąc pod uwagę, że jest to niezwykle istotny opór, jego trwałe odrzucenie mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków nawet w okolice 62 USD.

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotrading

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNajciekawsze setupy dnia – 20.07.2018
Następny artykułPrzygotuj się na przyszły tydzień – decyzja monetarna EBC
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here