Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 600 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Dash

Ostatni wpis poświęcony Dash był 6 grudnia, od tamtej pory cena urosła z 750 dolarów do niespełna 1300$, to mniej niż cały rynek kryptowalut, który od początku miesiąca podwoił się. To oznacza, że wzrosty nie były tu tak dynamiczne, są relatywnie słabsze niż “benchmark”, czy będziemy mieć zatem przyspieszenie?

Na pierwszy rzut oka widać, że piłka wciąż jest po stronie kupujących, charakterystyczne “schodki” mają zasięg 200-250 dolarów (w cenach zamknięcia), zatem z dużym prawdopodobieństwem można określić koniec korekty. Obecnie kurs przebił się powyżej 1000 dolarów i re-testował od góry z pozytywnym skutkiem, gdyż za 1 token trzeba już zapłacić powyżej 1300 dolarów.

Dash D1

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGBPNZD – okazja do sprzedaży po re-teście oporu?
Następny artykułRynek srebra: co czeka nas w 2018 roku?
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here