TMS


Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest niespełna 300 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Ripple

Kryptowaluta po przecenie z pierwszej połowy czerwca nie może się podnieść, obecnie obserwujemy przystanek w formie korekty płaskiej. Dość silnym oporem jest tu poziom 0,56-0,57, który na zasadzie zmiany biegunów stał się bastionem niedźwiedzi. Na wykresie kształtuje się jednak zewnętrzna formacja harmoniczna z punktem D 127,2% nieco poniżej 0,48 dol (0,46 przy głębszym zniesieniu 161,8%). W tym rejonie znajduje się również średnioterminowy dołek z kwietnia bieżącego roku.

XRP, H4

Litecoin

Przecena sprowadziła walory litecoina poniżej psychologicznej bariery 100 dolarów i obecnie kurs nadal tam przebywa. Od kilku dni trwa tu konsolidacja z coraz wyżej położonymi dołkami, tak że można narysować trójkąt, który w takiej sytuacji jest formacją kontynuacji trendu. Wyłamanie dołem byłoby czytelnym sygnałem do kontynuacji wyprzedaży o kilkanaście procent. Od góry broni także linia trendu spadkowego pociągnięta od wierzchołka w maju.

LTC, H4

NEO

Podobnie wygląda sytuacja wartego 2,5 miliarda dolarów projektu NEO, od góry broni średnioterminowa linia trendu spadkowego a od dołu tworzone są wyższe dołki (zwyczajowo jednak trójkąty tudzież flagi są sygnałami kontynuacji trendu). Zejście poniżej 37 dolarów sprowadziłoby ceny na nowe minima, z kolei trwałe wyjście nad 42 dol. otworzyłoby drogę do przełamanego w maju poziomu 48 dol.

NEO, H4


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingNoble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here