TMS


Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 200 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Litecoin

Open-source’owa kryptowaluta oparta na algorytmie X11, w zamyśle szybsza i lżejsza od bitcoina to właśnie Litecoin. Ostatnio na giełdzie radzi sobie bardzo dobrze i od kilku dnie pnie się w górę łamiąc opór wynikający z linii trendu spadkowego.

Na początku listopada uformowała się formacja harmoniczna – Butterfly z punktem reakcji przy 50$, ten okrągły poziom oraz bliskość kluczowego dołka spowodowały dynamiczny wyrzut kursu powyżej 60$. Był to równocześnie punkt docelowy dla formacji.

Dziś Litecoin kwotuje się powyżej tej ceny. Co ciekawe, rynek przetestował od góry poziom i na dużym wolumenie kontynuuje ruch w górę. Szybka linia trendu wspiera kupujących w okolicach 59-60$.

LTCUSD, H4 TradingView

Bitcoin

Możliwy reversal na wykresie Bitcoina. Dość wymowna świeca spadkowa a przy tym duża zmienność. Na uwagę zasługuje wysoki słupek wolumenu porównywalny z pamiętnym minimum w okolicy 3000$. Więcej informacji tutaj.

BTCUSD H4, TradingView

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingNoble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here