Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 200 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Litecoin

Open-source’owa kryptowaluta oparta na algorytmie X11, w zamyśle szybsza i lżejsza od bitcoina to właśnie Litecoin. Ostatnio na giełdzie radzi sobie bardzo dobrze i od kilku dnie pnie się w górę łamiąc opór wynikający z linii trendu spadkowego.

Na początku listopada uformowała się formacja harmoniczna – Butterfly z punktem reakcji przy 50$, ten okrągły poziom oraz bliskość kluczowego dołka spowodowały dynamiczny wyrzut kursu powyżej 60$. Był to równocześnie punkt docelowy dla formacji.

Dziś Litecoin kwotuje się powyżej tej ceny. Co ciekawe, rynek przetestował od góry poziom i na dużym wolumenie kontynuuje ruch w górę. Szybka linia trendu wspiera kupujących w okolicach 59-60$.

LTCUSD, H4 TradingView

Bitcoin

Możliwy reversal na wykresie Bitcoina. Dość wymowna świeca spadkowa a przy tym duża zmienność. Na uwagę zasługuje wysoki słupek wolumenu porównywalny z pamiętnym minimum w okolicy 3000$. Więcej informacji tutaj.

BTCUSD H4, TradingView

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDeutsche Bank: longi na USD, shorty na reszcie G10
Następny artykułiForex sponsorem PSV Eindhoven
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here