Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 600 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Litecoin

Ostatnio o Litecoinie pisałem kiedy to rynek kryptowalut był w odwrocie, korekta zniosła ponad 61,8% impulsu wzrostowego i od tamtej chwili kurs nie zbliżył się już do minimów czyli poziomu 160$.

Jak do tej pory poziom 200$ również stanowi barierę nie do przejścia dla sprzedających. Biorąc pod uwagę skalę odbicia z dołka 22 grudnia, dni przed końcem roku były ważnym testem dla popytu – kluczowe było utrzymanie 61,8% czyli 204$. Pierwsza regularna sesja w nowym roku przynosi solidny wzrost oddalając się od ww. poziomu. Najbliższy opór to 280$ który broni przed atakiem na szczyt czyli potencjał 100 dolarowej zwyżki.

Litecoin D1

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułIndyjski rząd przypomina: Bitcoin nie jest legalnym środkiem płatności
Następny artykułNarodowy Bank Wietnamu zakazuje płatności Bitcoinami
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here