Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest około 270mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Bitcoin Cash

Kurs BCH nie zdołał wyjść ponad linię trendu spadkowego i nie wykorzystał szansy na rozwinięcie ruchu wzrostowego. Po dwóch próbach ataku na 880 dolarów strona popytowa skapitulowała i obecnie znajdujemy się przy minimach z 20 lipca, które kurs już naruszył. Bitcoin Cash w ostatnich godzinach utrzymuje się poniżej ważnego wsparcia 775 dolarów, dłuższe przebywanie w tej strefie może doprowadzić do zniechęcenia i kontynuacji ruchu w dół. Powrót powyżej 820 byłby pozytywnych sygnałem, wsparcie dla kursu to strefa 675-650 dol.

BCH

Zcash

Mocniejszy na tle rynku pozostaje Zcash, który pomimo ostatniego cofnięcia może pochwalić się zyskiem nadal ok 30% (od dołka). Obecnie kurs testuje ważną strefę wsparcia  192-196 dolarów, to miejsce w którym w lipcu doszło do niecodziennej zmiany w układzie sił popytu i podaży. Sekwencja dołków i szczytów jest pozytywna, obrona w tej okolicy pozwoli spoglądać ponownie w kierunku szczytu 230 dolarów. Póki co warto poczekać na wzrostową formację AT lub reakcję popytu.

ZCL


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułW co warto zainwestować w sierpniu?
Następny artykułObawy BoE w związku z Brexitem osłabiają funta szterlinga
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here