Naga MarketsbitcoinKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 280 mld$. W analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Bitcoin

Nowy miesiąc rozpoczyna się dla cyfrowej waluty dość pomyślnie od wybicia strefy oporu powyżej 10 200 dolarów. Bitcoin wybrał się jak dotąd scenariusz wzrostowy i zmierza w kierunku dość ważnego oporu ok. 11 tyś dolarów. Po drodze poziom 10 660 dol. może stanowić małą przeszkodę tam kurs powinien spędzić trochę czasu. Dla inwestorów pozostających poza rynkiem, dobrym pomysłem może być dołączenie do ruchu w przypadku zejścia w okolicę 10 200 dol. Kupno z potencjałem nawet tyś dolarów oraz stop lossem poniżej 9900 USD. W dłuższej perspektywie mogła się już rozpocząć gra pod podwójne dno (9200) dla tej formacji celem może być ostatni szczyt czyli ok 13200 dolarów na co wskazuje także punkt C szerokiej formacji harmonicznej.

btcusd

Bitcoin Cash

Tymczasem BCH pozostaje w konsolidacji przypominającej trójkąt (podobnie jak ETH, jednak tam ma on wymowę bardziej pro-wzrostową). Poziom 340 dolarów pełni teraz funkcję oporu i dopiero trwalsze wyjście powyżej ujawni potencjał do zakupu kryptowaluty z celem o wielkość kanału. W praktyce poziomem docelowym dla tej formacji będą okolice 420 dolarów. Istnieje jednak większe prawdopodobieństwo kontynuacji trendu spadkowego, ze względu na silny impuls osłabiający z ponad 500 USD. Wówczas zejście poniżej ostatniego pinbara z H4 – w praktyce jest to rejon 300 dolarów – będzie triggerem do dalszych spadków do ok 240 dol. Warto jednak obserwować najpierw cenę bitcoina.

bchusd

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPrezes FED jedno, rynki swoje
Następny artykułCD Projekt (CDR) wyda karcianą wersję “Cyberpunk 2077”, kurs akcji w dół
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here