Naga MarketskryptotradingNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich miesiącach kryptowaluty, cały rynek wart jest ponad 200 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay. Zapraszam na przegląd kryptowalut!


Bitcoin

Od ostatniej analizy wartość bitcoina wzrosła, podwójne dno w strefie wsparcia okazało się triggerem dla kursu. Notowania podskoczyły dość gwałtownie, zbliżając się do oporu 6350 dolarów. Obecnie cena w dalszym ciągu penetruje strefę podażową z której o poranku została wyprowadzona kontra w dół, kurs jednak wraca ponownie w pobliże maksimów. Przełamanie oporu oznacza że w krótkim czasie moglibyśmy zobaczyć poziom 6470/80, jednak dopiero zamknięcie nad 6500 dolarów spowoduje potencjalnie trwalszy ruch w górę. Alternatywnie gdyby do głosu doszły niedźwiedzie, czekałby nas powrót w rejon 6200 USD, gdyż RR ratio w tym miejscu jest korzystne dla shortów.

Ripple

Token XRP od połowy października pozostaje w trendzie bocznym, gwałtowne ruchy w górę i w dół sprawiają że podążanie za trendem staje się utrudnione. Większa presja niedźwiedzi pojawia się po dojściu do 0,47/0,4750; tam kurs może obecnie napotkać trudności gdyż pojawia się spadkowa formacja harmoniczna (butterfly). Poziomy gdzie reaguje popyt leżą odpowiednio niżej przy 0,4350/0,43; tam upatrywałbym okazji dla pozycji długich dopóki trwa trend boczny.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Bitcoin Cash

Cash z impetem przełamuje krótkoterminową linię tendencji spadkowej i siłą rozpędu dociera do poziomu 460 dolarów. Poniedziałkowe przełamanie 430 dolarów okazało się nie trwałe, jak się potem okazało była to pułapka na niedźwiedzi którzy nie brali pod uwagę średnioterminowego wsparcia (na zielono) i fakt ten został dziś bezlitośnie wykorzystany. Obecnie BCH mierzy się z linią trendu pociągniętą po wierzchołkach z września i października, poziom 460 to także re-test linii wsparcia. Nie warto jednak grać przeciwko momentum wzrostowemu już teraz, lecz szukać aktywności podaży.

Na 15 listopada planowany jest HardFork Bitcoin Cash, dlatego to może być początek gry pod to wydarzenie.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here