Naga MarketsbitcoinKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 200 mld$. W analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Bitcoin

Kryptowaluta ciągle w niełasce inwestorów, choć ostatni tydzień można uznać za udany bowiem kurs zwyżkował o ponad 7 procent. Mimo to w wyższych interwałach ciągle mamy negatywne tendencje m.in pogłębienie dołka przy 7300USD. Taki układ sprawia, że możemy pociągnąć linię trendu po dwóch wierzchołkach z 24. czerwca i 21. października poniżej której będą dominować sprzedający. Z kolei od dołu spadkowa linia tworzy klin, od którego cena w ostatnim tygodniu się odbiła. Kolejne wsparcie to linia horyzontalna z konsolidacji, która “trzymała” cenę niemal przez cały poprzedni 2018 rok. Wcześniej jednak spodziewam się dobicia do ok. 8200-8500 dolarów, tu potrzeba jednak pokonania ubiegłotygodniowych maksów.

btcusd

Ethereum

ETH również nie wygląda byczo – po spadku ponad 20 procent dwa tygodnie temu, poprzedni tydzień przyniósł “tylko” 8 procentowe odbicie. Znamienna była konsolidacja i fiasko wybicia ponad 200 dolarów, dodatkowo ta linia trendu spadkowego pod którą kurs wpadł w drugiej połowie września. Spodziewam się jeszcze lekkiego podbicia kursu, tak jak poprzednika, do okolic 170 dol. co może być dobrym pomysłem na sprzedaż i jeszcze jednej fali spadkowej. Potencjał spadku oceniam na ok 105-100 USD. Alternatywnie dopiero wybicie ponad 185 dol. a najlepiej 200 dol. otworzy drogę do zmiany trendu na wzrostowy w układzie tygodniowym.

ethusd

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here