Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest około 190 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay. Zapraszam na przegląd kryptowalut!


Bitcoin

Po mocnym impulsie w dół na początku sierpnia, cena ciągle pozostaje pod presją, jedyne co udało się wywalczyć kupującym to korekta do zniesienia 38,2%. Notowania bitcoina pozostają przy minimach, dłuższe pozostawanie przy 6200 dol rodzi podejrzenia o chęci do kolejnego ataku na minima tym razem poniżej 6 tyś. Najbliższy opór w rejonie 6600-6700$, dopiero jego przełamanie pozwoli myśleć o powrocie do trendu wzrostowego. Dziś na CBOE wygasa kontrakt XBT, natomiast 28 września jest ostatnim dniem notowania wrześniowego kontraktu na CME, co dodatkowo powinno zwiększać ruch.

XRP

Kurs Ripple wczoraj popisał się ładnym wzrostem, tak silny impuls nie został niezauważony przez graczy. XRP w ekspresowym tempie powrócił powyżej 0,31 dolara wracając jednocześnie do poprzedniego kanału bocznego. Siłą rozpędu kurs powinien dotrzeć do oporu na 0,350 ponieważ wtorkowe wybicie w górę mogło zapoczątkować grę na podwójny dołek. Powyżej 0,35 może być jednak już trudniej. Najbliższe wsparcie 0,3150 a następnie 0,2850.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

STEEM

Na walorach STEEM również mieliśmy do czynienia z silnym wzrostem we wtorek 18 września, była to próba odwrócenia trendu spadkowego. Jak dotąd kurs dość sporo oddał z tego wzrostu zatrzymując się na lokalnym wsparciu 0,0001. Utrata tego poziomu może postawić pod znakiem zapytania ostatnią próbę poderwania rynku, natomiast udana obrona podtrzyma nadzieje na powrót w okolicę maksimum z tego tygodnia. Póki RSI przebywa nad poziomem 50pkt jest większa szansa na kontynuacje ruchu w górę. W listopadzie fani tokena spotkają się na konferencji SteemFest w Krakowie.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUSA: Spada liczba zezwoleń na budowę, ale rośnie liczba rozpoczętych budów
Następny artykułNajciekawsze setupy dnia – 19.09.2018
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here