Naga Markets
Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już blisko 600 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


IOTA

Na temat tej kryptowaluty pisałem w połowie grudnia, kiedy za jednostkę trzeba było zapłacić blisko 5 dolarów, ten gigantyczny wzrost już się zakończył po czym byliśmy świadkami panicznej wyprzedaży. Ostatecznie przyszło uspokojenie w rejonie 3,5-4 dolary. Ostatnie dni to wyłamanie z tego rejonu do 2 dolarów, lecz cały czas zakres wahań odbywa się wewnątrz świecy z 22 grudnia.

W notowaniach można wyrysować formację harmoniczną – motyla z punktem reakcji D 161,8% gdzie kurs dość precyzyjnie zareagował przesuwając się z 2 do 3 dolarów. Obecnie trwa przeciąganie liny ze wskazaniem na wzrost do punktu C formacji, a więc ponad 4 dolary.

IOTA D1

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGUS: Rok 2018 rozpoczął się poprawą bieżących i przyszłych nastrojów konsumenckich
Następny artykułKanadyjska sprzedaż przemysłowa rośnie najszybciej od marca 2011 roku
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here